85 lat Orientalistyki w Warszawe

W tym roku warszawska Orientalistyka obchodzi jubileusz 85-lecia. Na uroczyste obchody tego wydarzenia w dniu 13 listopada Dziekan i Rada Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego zaprosili m.in. przedstawicieli Zarządu Fundacji Karaimskie Dziedzictwo. Podczas uroczystości nie zapomniano również o wkładzie karaimskich uczonych w rozwój warszawskiej i polskiej Orientalistyki.

W tym roku warszawska Orientalistyka obchodzi jubileusz 85-lecia. Na uroczyste obchody tego wydarzenia w dniu 13 listopada Dziekan i Rada Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego zaprosili m.in. przedstawicieli Zarządu Fundacji Karaimskie Dziedzictwo. Podczas uroczystości nie zapomniano również o wkładzie karaimskich uczonych w rozwój warszawskiej i polskiej Orientalistyki.