Nowy projekt Fundacji Karaimskie Dziedzictwo z entuzjastyczną oceną ekspertów

loga

Oferta realizacji nowego zadania na rok 2020 złożona przez Fundację Karaimskie Dziedzictwo spotkała się z bardzo pozytywną oceną niezależnych ekspertów.

Projekt pn. Wirtualna mapa miejsc związanych z obecnością Karaimów w Warszawie przed I wojną światową jako środek integracji społeczności Karaimów złożony do Narodowego Instytutu Wolności ? Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH - KONKURS FIO 2020 ? Priorytet 2 - Aktywne społeczeństwo oceniono jako "Wspaniały, wyjątkowy projekt, unikalny, bezwzględnie zasługujący na dofinansowanie ze względu na rozproszenie etnicznej mniejszości karaimskiej w Polsce, a także jej liczebność..."

Oczekujemy na finalizację formalności prowadzącą do podpisania umowy na realizację tego zadania.